Kloaka na Žilinskom literárnom festivale

Novinky
13. septembra 2011, 13:16 | Michal Rehúš

Žilinský literárny festival (plagát)Magazín experimentálnej a nekonvenčnej tvorby Kloaka uvedie na Žilinskom literárnom festivale tvorbu Kamila Zbruža, Pavla Novotného, Michala Rehúša a Jakuba Kapičiaka.

Akcia sa uskutoční 3. 10. 2011 o 20.00 na Stanici Žilina-Záriečie.

Kamil Zbruž bude prezentovať svoju novú knihu Energy, ktorú nedávno v elektronickej verzii vydalo v edícii Kloaka občianske združenie Literis.

Český básnik a hudobník Pavel Novotný predstaví svoje originálne texty postavené na princípoch literárnej montáže a koláže.

Michal Rehúš prečíta svoje básne zo zbierky Program dekomunikácie, ktorá vychádza v tomto roku vo vydavateľstve Vlna, o. z. / Drewo a Srd a svieže a nekonvenčné texty prednesie aj Jakub Kapičiak. Súčasťou vystúpenia bude zaujímavá diskusia.

Share 'Kloaka na Žilinskom literárnom festivale' on Bookmarky.cz Share 'Kloaka na Žilinskom literárnom festivale' on Facebook Share 'Kloaka na Žilinskom literárnom festivale' on Linkuj.cz Share 'Kloaka na Žilinskom literárnom festivale' on Twitter Share 'Kloaka na Žilinskom literárnom festivale' on vybrali SME Share 'Kloaka na Žilinskom literárnom festivale' on Email

Komentáre »

  1. […] reportáž Anny Jackovej o podujatí Kloaka na Žilinskom literárnom festivale. Komentáre […]

Pridať komentár

XHTML | Povolené značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0
2010 – 2024 kloaka | ISSN 1338-158X (online) | ISSN 1338-5054 (tlač)
kloaka [na] membrana [bodka] sk
web beží na WordPresse, s témou odvodenou od Barecity