Poetika ataku už v predaji

Audio, Články
14. novembra 2014, 8:52 | Michal Rehúš

poetika-ataku-final-obalkaDruhá zbierka Michala Rehúša, ktorú v edícii Kloaka vydalo občianske združenie Literis, už je v predaji. Dá sa kúpiť v sieti kníhkupectiev Artforum a v internetovom kníhkupectve Martinus.

Zbierka obsahuje experimentálne a konceptuálne texty, ktoré vtipne, ironicky a sarkasticky tematizujú a atakujú niektoré podoby súčasnej slovenskej literatúry a rozličné mechanizmy jej fungovania. Súčasťou knihy sú aj záznamy autorových subverzívnych textových intervencií do verejného elektronického priestoru, ako aj konceptuálny Slovník súčasnej slovenskej spirituálnej a reflexívnej lyriky.

Pozrite si ukážku zo zbierky alebo si vypočujte záznam z relácie Nedeľná chvíľka poézie_FM, v ktorej Michal Rehúš predstavil knihu a prečítal z nej niekoľko básní:

NEDELNA CHVILKA POEZIE_FM (Michal Rehus) 9.11.2014 by Rádio_Fm on Mixcloud

Share 'Poetika ataku už v predaji' on Bookmarky.cz Share 'Poetika ataku už v predaji' on Facebook Share 'Poetika ataku už v predaji' on Linkuj.cz Share 'Poetika ataku už v predaji' on Twitter Share 'Poetika ataku už v predaji' on vybrali SME Share 'Poetika ataku už v predaji' on Email

Pridať komentár

XHTML | Povolené značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0
2010 – 2020 kloaka | ISSN 1338-158X (online) | ISSN 1338-5054 (tlač)
kloaka [na] membrana [bodka] sk
web beží na WordPresse, s témou odvodenou od Barecity